В Чернівцях зустрічали ійськовослужбовців 3 батальйонно-тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади

12 червня, до Чернівців повернулися близько двох сотень військовослужбовців 3 батальйонно-тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади, які виконували бойові завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил в Донецькій області.
Після спільного молебню та вшанування пам’яті загиблих побратимів, десантники урочисто пройшли вулицями міста до Центральної площі. Тут відбулося нагородження кращих, лунали вітання, слова вдячності захисникам за службу, а також зустрічі з рідними й близькими.
До заходу долучились і начальник 58 будинку офіцерів полковник Віталій Провозінта о. Андрій Дуда презентувавши в приміщенні обласної державної адміністрації виставку «Герої не вмирають. Обличчя війни» (п’ять років російської агресії). Світлини військового капелана Андрія Дуди зроблені в зоні проведення бойових дій, показують різні сторони життя бійців на Сході та, зі слів автора, демонструють братерство, людяність та відданість військовій справі. Це виставка про наше буття. В цих світлинах історія нашої країни. Це історія вільних людей, які на Cході утверджують нашу свободу.