«Не забудьте пом’янути. Незлим тихим словом!» / Літературно-музичний вернісаж

«Не забудьте пом’янути. Незлим тихим словом!» / Літературно-музичний вернісаж

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Згідно з його заповітом, після того, як 58 днів прах Шевченка перебував у Петербурзі, його домовину було перевезено в Україну й 22 травня 1861 року перепоховано на Чернечій горі біля Канева.

Сьогодні у актовому залі 58 будинку офіцерів для військовослужбовців Львівського гарнізону був проведений літературно–музичний вернісаж “Не забудьте пом’янути. Незлим тихим словом” присвячений Т.Шевченко.
Ведуча – член правління Української Асоціації письменників, поетеса, заслужений діяч естрадного мистецтва України Л.Йолтуховська-Скоропис, як людина з дивовижним відчуттям української мови та як учасник Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи », висловлювала свої почуття авторськими віршами. Учні академічної музичної школи №4 (муз.керівник – Г.Дубенскова) В.Марко, А.Ерьомкіна, Т.Борис, Х.Пилипців, М.Труш виконували пісні на слова Т.Шевченка, пісні, наповнені любов’ю до рідного краю, України та співучої української мові.

Тематична виставка літератури, представлена бібліотекою 58 будинку офіцерів «Чатує в століттях Чернеча Гора», знайомила з книжками та періодичними публікаціями про українського генія. Слова Т.Шевченка «Я вам с того світу серцем усміхнуся…» звучали в унісон з емоціями присутніх.