Представлення авторської фотовиставки “Фронтові друзі”

17 липня, у Львові, для військовослужбовців, які проходять курс лікування та реабілітації та персоналу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону військовим капеланом 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних сил України о. Андрієм Дудою було представлено авторську виставку світлин «Фронтові друзі».
Світлини розповідають про наш час, про воїнів-захисників, які безмірно дорогі нашим серцям та їхнє ставлення до братів менших.
Собаки і кішки, виснажені та знедолені, потрапляли до українських військових підрозділів, де їх радо приймали, рятували від голодної смерті і поневірянь, ділилися найнеобхіднішим.
Чотирилапі друзі відплатили великою вдячністю за великодушність людини – вони стали вагомою психологічною підтримкою для воїнів в умовах затяжної окопної війни, а часто й реальною бойовою одиницею військового підрозділу. Люди, гнані війною, з різних причин дуже часто залишали тваринок в розбитих будинках напризволяще. Деякі дичавіли, а деякі – просто гинули від голоду та морозів. На щастя, військові багатьом з них дарували друге життя.
Після фотовиставки, присутнім глядачам кінологічна служба Львівського прикордонного загону продемонструвала на практиці вміння виконувати завдання своїми службовими чотирилапими вихованцями, дії яких були схвалені гучними оплесками та усмішками.
Слід додати, що організаторами мистецького проекту виступили представники 58 будинку офіцерів, 80 окремої десантно-штурмової бригади, Княжої церкви Св. Миколая, Лабораторії культурологічних ініціатив та департаменту з питань культури ЛОДА.