Проведення міжнародної конференції з питань спільної протидії гібридним загрозам

У Львові відбулась міжнародна конференція з питань спільної протидії гібридним загрозам
11 червня, Військовослужбовці Збройних Сил України, США, Республіки Польща, а також близько трьох десятків військових експертів, та провідних журналістів з цих країн, взяли участь у міжнародній конференції присвяченій феномену та викликам гібридної війни, що триває зараз на сході нашої держави.
Цей міжнародний захід проходив у 58 будинку офіцерів, що у Львові, і був організований військовими журналістами Інформаційного агентства Міністерства оборони України спільно із польським фондом «Науково-дослідний центр Польща-Україна».
– Гібридна агресія є одним з найсерйозніших викликів для країн Центральної та східної Європи, – наголосив голова фонду «Науково-дослідний центр Польща-Україна» журналіст Даріуш Матерняк. – Україна зазнала потужного удару з боку Росії. Інші країни центральної та Східної Європи теж зітнулись з потужними викликами для своїх національних безпек. Ключовими питаннями протидії є чітка співпраця між всіма державними та громадськими структурами держав. Саме про це ми і будемо говорити.
Підсумком конференції стало відпрацювання спільного інформаційно-комунікативного контенту між військовими, журналістами та експертами різних країн.