Презентація проекту «Фундація підтримки медицини для військових»

21 січня 2020, у Львові, в 58 будинку офіцерів відбулася презентація проекту «Фундація підтримки медицини для військових», що реалізовуватиметься в районі відповідальності Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. В заході взяли участь представники установ, громадських організацій та люди, яким небайдужа доля країни.
Як зазначила під час спілкування директора новоствореного благодійного фонду пані Надія Цюра головною метою діяльності визначено допомогу військовим, які отримали поранення, травми, хвороби під час бойових дій на сході та перебувають на лікуванні і потребують додаткової фінансової підтримки для подальшої медичної, психологічної та фізичної реабілітації. Також розглядається можливість допомоги лікарям, середньому медичному персоналу в удосконаленні професійних навичок в межах різнопрофільних міжнародних конференцій тощо.
Вітаючи учасників зібрання начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби полковник Іван Гайда акцентував увагу на важливості такої діяльності для професійного зростання медичних працівників та стисло розповів гостям про роботу колективу Центру, його здобутки та досвід.
Про співпрацю з волонтерами та громадянами, які допомагали і допомагають військовим медичним спеціалістам розповів Народний Герой України підполковник медичної служби Дмитро Лось. Він поділився своїм досвідом перших місяців війни та розповів про оборону Луганського аеропорту, де він в екстремальних умовах, разом із іншими військовими медиками надавав допомогу військовослужбовцям.
Серед присутніх на презентації були представники громадськості Львова, ділових кіл, органів державної влади.
Музичний супровід презентації здійснював колектив Львівської національної філармонії, Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок».