Святий Миколай продовжує впевнено крокувати нашим краєм

17 січня 2020 року він завітав в 58 будинок офіцерів , де на нього чекали 52 дітей, загиблих учасників бойових дій.
Чудові враження, радісні емоції, заряд позитивної енергії … ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
Від помічників Святого Миколая дітлахи отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка та дитяча радість.

Незабутній казковий захід відбувся за участі начальника 58 будинку офіцерів полковника Віталія Провозіна та команди благодійного фонду «Сумна квітка» під керівництвом директора БФ Олени Круглікової, заступника директора Пустомитівської школи мистецтв Надії Дуць та дружини загиблого учасника АТО Галини Калитич.
Щира вдячність благодійникам, які підготували та надали подарунки дітям , а саме представникам Школи Українознавства ім. Володимира Великого з міста Ковентрі (Англія) та Організації українських жінок з англійського міста Манчерстер.
Це свято стало незабутнім дійством як для організаторів, так і для гостей, адже кожна людина, маленька чи доросла, чекає новорічного дива, безліч подарунків, здійснення усіх мрій та побажань.
Нехай кожна дитина та кожен хто долучився до проведення казкового дійства отримає бажане і всі їхні мрії обов’язково здійсняться.