Святкування третього і завершального великого свята різдвяно-новорічного циклу – Йордан

19 січня 2020 року 58 будинок офіцерів долучився до, або Водохреща. Святкове дійство відбувалося у селі Солуки Яворівського району Львівської області. Джерела, поблизу селища славляться водою, що має лікувальні властивості. Крім того, вважається, що саме на Водохреща вода набуває надзвичайних цілющих властивостей.
Під час урочистостей відбулось освячення води, традиційні хрещенські купання, парад вертепів, салют з козацької гармати, козацькі забави, колядки біля ватри, на сцені, які виконували всі, навіть, діти; вражаючий виступ дитячого оркестру, який присутні зустрічали бурхливими оплесками, а також неперевершене виконання колядок Софії Федини.
До Йорданських купань на Львівщині долучилися десантники-військовослужбовці 80 окремої десатно-штурмової бригади ДШВ ЗС України, заокеанські колеги військовослужбовці з Канади, представники Литовсько-Польсько-Української бригади імені гетьмана Костянтина Острозького та місцева громада. Воїнам-десантникам та міжнародним військовим партнерам, які взяли участь у купаннях подарували кожному вишиванку.
Головний організатор заходу є Вороцівська сільська рада
в особі Перун Ірини Михайлівни та за підтримки депутатського корпусу; Львівської обласної державної адміністрації; Департаменту з питань культури, національностей та релігій; Департаменту соціального захисту населення; Яворівської РДА; 80 ОДШБ; Княжої церкви Св. Миколая у Львові.
Також під час святкування проведено виставку «Коляда в ООС», яку організували військовий капелан о. Андрій Дуда та начальник Львівського будинку офіцерів полковник Віталій Провозін.
Прикрасою цього святкового дійства та свідченням козацької слави України стали представники товариства «Кіш», Львівського куркового товариства та залога чайки «Пресвята Покрова», які в автентичних козацьких строях демонстрували вишкіл, славу, мужність і навчали теперішніх воїнів заряджати та здійснювати постріли з козацької гармати, мушкетів, рушниць і пістолів. Щира вдячність Василю Кочмару за надану можливість доторкнутися до нашої славетної історії.
Все свято було пронизано духом нашої християнської віри, патріотизму, любові до рідної землі і єднанні громади та українського війська.