Історична година пам’яті «Крути-п’ять кроків у вічність» присвячена Дню пам’яті Героїв Крут

Щороку ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, що 1918 року полягли біля залізничної станції Крути, захищаючи Українську Народну Республіку від більшовицьких загонів, які рвались до Києва. Їхній подвиг навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічним прагненням до волі і справедливості.
З цієї нагоди у неділю 26 січня у 58 будинку офіцерів було проведена історична година пам’яті «Крути – п’ять кроків у вічність» за участю членів військово-патріотичного клубу «Голос» та Української асоціації письменників .
Метою заходу було зміцнення патріотичного духу молоді та формування почуття відповідальності за свою Батьківщину. На заході були присутні курсанти Національної Академії сухопутних військ та військово службовці 80-ї окремої десантно- штурмової бригади .
«Юнацтво сповнене надії» – ці слова прозвучали у вступному слові Елли Красноступ – голови військово-патріотичного клубу «Голос» та Української асоціації письменників. Про подвиг юних героїв розповів автор науково-популярних книжок історичної тематики Олексій Дмитрах. Органічним продовженням виступів стала мультимедійна презентація «Крути – молода кров». Ці молоді хлопці стали символом героїзму та відданості Української державі та національній ідеї.
У виконанні поетів, членів військово –патріотичного клубу «Голос»
та Української асоціації письменників Н. Калиновської, І.Гентоша, Л.Косановської та ін. прозвучали авторські, патріотичні вірші. З враженнями про перебування в музеї на станції Крут та фотозвітом з присутніми поділився поет, в.о.голови Спілки офіцерів України м.Львова, член військово-патріотичного клубу «Голос» Р.Голубович.
Бібліотекою 58 будинку офіцерів була організована тематична книжкова виставка «Крути – символ військової доблесті і слави», з якою ознайомились присутні на заході військовослужбовці. Заключним акордом став показ відеокліпу з піснею «Пам’ятай про Крути».