Діти з Лисичанська у Львові

30 січня 2020 року 58 будинок офіцерів долучився до організації культурної програми у Львові, для групи  дітей  з дитячого  будинку сімейного типу з міста Лисичанськ  Луганської  області.  Діти прямують через місто Лева на відпочинок та реабілітацію до Івано-Франківська на запрошення  військовослужбовців Збройних Сил України.

Місто Лисичанськ знаходиться у зоні проведення операції Об’єднаних сил. З початком бойових дій військовослужбовцям   Збройних Сил України небайдужа  доля  дорослих  та  малечі,  які опинилася в скрутному становищі.

Із  започаткованою  традицією 58 будинок офіцерів не вперше приймає участь в організації культурних програм  для гостей зі Сходу України. Ось і цього разу, щоб перебування дітей  було комфортним, пізнавальним та залишило позитивні емоції  та  враження, ми організували екскурсію містом, вуличками старовинного Львова,  храмами , ознайомили з культурою та традиціями.

Родзинкою програми  став майстер клас подарований  «Майстернею карамелі», де малечу пригостили солодощами з  карамелі ручної роботи.