Культура

Культура

Відділ культури 58 будинку офіцерів Збройних Сил України здійснює військово-патріотичну та культурно-виховну роботу, що спрямована на задоволення естетичних, духовних (культурних) потреб через організацію дозвілля, виступів творчих колективів будинку офіцерів та участь у заходах, що проводяться місцевими органами влади під час загальнодержавних (регіональних, професійних) свят та урочистостей. Створює умови щодо підтримання у військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, ветеранів військової служби, членів їх сімей та мешканців гарнізонів індивідуальних творчих здібностей, всебічного їх розвитку шляхом організації діяльності колективів народної творчості та прикладних знань, гуртків художньої самодіяльності, роботи курсів, шкіл, студій тощо.

На сьогоднішній день відділ культури плідно співпрацює з Департаментом культури національностей та релігій Львівської ОДА. В рамках цієї співпраці лише у цьому році організовано та проведено понад 60 концертних програм на Яворівському полігоні; налагоджено співпрацю щодо організації екскурсій для військовослужбовців музеями Львівщини тощо. Приймає заявки від військових частин Львівського гарнізону для організації урочистостей з нагоди знаменних дат та професійних свят у військових частинах, організації концертних програм та дозвілля військовослужбовців і членів їх сімей.

Бере активну участь у соціальному мега-проекті «Мій тато захищає Україну», в рамках якого організовує дозвілля та розваги для дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні, співпрацює з громадськими та волонтерськими організаціями, налагоджує зв’язки з будинками офіцерів в Україні та країнах ЄС.