Професійні курси краси

 •   Професійні курси манікюру та педікюру

  IMG_3346(800x534)Авторська програма навчання включає теоретичний та практичний курс освоєння слухачами сучасних методик гігієнічного манікюру та педікюру, художнього розпису, французького та китайського манікюру, нарощування нігтів, фахового догляду за ними.

  Запис на курси манікюру та педикюру – це перший крок на шляху до цікавої роботи, а дверцята туди відкриє для вас наш фахівець.

  90% практики на моделях-клієнтів!

  Ми чекаємо небайдужих до мистецтва, які люблять фантазувати і придумувати цікаві речі, з ентузіазмом сприймають все нове, доглядають за собою і бажаючих зв’язати своє життя з fashion-індустрією на курси манікюру педикюру у Львові.

  Недарма майстрів по манікюру і педикюру нерідко порівнюють з психологами, де, як не в кабінеті майстра по красі втомлена клієнтка поділиться потаємними таємницями? Спілкування, контактність, розуміння – дуже важливі якості майбутнього майстра по нігтьовому сервісу, адже ця професія нерозривно пов’язана з людьми, а манікюр і педикюр повинні вигідно доповнювати образ вашого клієнта.

  Курси тривають 3 місяці. Після закінчення курсів видається сертифікат на українській та англійській мовах з фотографією.

  Викладач:  висококваліфікований фахівць з досвідом роботи та викладання Дзендровська Катерина Михайлівна +380 (97) 288 8095

  Набір на курси проводиться протягом року – запис з 15 серпня!

  Навчання починається 1 вересня та 1 березня!

  Деталі за телефоном (032) 235-85-07, +390  (067) 907 35 38

   

 •    Професійні курси перукарів

  DSC_0303

Професіоналізм у поєднанні з творчістю та натхненням – основні засади у підготовці перукарів на наших курсах. Слухачі отримують всебічну фахову підготовку.

Висококваліфікований майстер навчить виконувати чоловічі та жіночі стрижки, вечірні, весільні зачіски, фарбування волосся та хімічні завивки.

Використання новітніх методик у навчанні дають можливість готувати майстрів високого класу та широкого профілю по авторській  програмі.

Наш мастер готовий поділиться з вами досвідом і трендами, які допоможуть вам вийти на якісно новий рівень роботи з клієнтами, поділиться секретами як врахувати риси обличчя і підкреслити всі переваги (а якщо потрібно – і приховати недоліки), а також, як зробити стрижку легкою, простою і, при цьому, вишуканою.

На цьому курсі ви зможете дізнатися про класичні жіночі стрижки та сучасні тенденції.  Ви зможете навчиться ефективно використовувати свій час, виконати чоловічі стрижки будь-якої складності, а також коригувати форму бороди та вусів.

Грамотно виконане фарбування допомагає розставити акценти в зачісці та надає волоссю розкішний вигляд.

Курси тривають 5 місяців. Після закінчення курсів видається сертифікат на українській та англійській мовах з фотографією.

Викладач:   висококваліфікований фахівець з досвідом роботи та викладання Жукова Віта Валеріївна +380 (50) 176 3838

Набір на курси проводиться протягом року – запис з 15 серпня!

Навчання починається 1 вересня та 1 березня!

Деталі за телефоном (032) 235-85-07, +390  (067) 907 35 38

 

 •     Професійні курси візажу та декоративної косметики

IMG_0033(800x599)

Тут кожен з бажаючих може оволодіти азами естетики та мистецтвом завжди бути гарною та привабливою. Секрети професійного макіяжу: денного, вечірнього, святкового та багато іншого Вам відкриє кваліфікований майстер-візажист. У авторській програмі ми даємо гарну базу для вашого старту в світі краси і стилю.

В курси візажу базового рівня зібрані всі необхідні теоретичні знання і значна частина практичних занять. Ви навчитеся такими видами макіяжу, як денний, діловий, вечірній, основами олівцевої техніки, придбаєте навички створення макіяжу для фото і відео.

Курси візажу базовий (для початківців) дасть вам можливість почати кар’єру візажиста, освоїти ази світу макіяжу.

Курси тривають 3 місяці. Після закінчення курсів видається сертифікат на українській та англійській мовах з фотографією.

Викладач: висококваліфікований фахівць з досвідом роботи та викладання  Жукова Віта Валеріївна +380 (50) 176 3838

Набір на курси проводиться протягом року – запис з 15 серпня!

Навчання починається 1 вересня та 1 лютого!

Деталі за телефоном (032) 235-85-07, +390  (067) 907 35 38