Дитячий театр танцю “ЛЕВЕНЯ”

Ваші діти мають творчі здібності і хочуть їх розвивати? Можливо ви хочете, щоб ваші діти розвивались всебічно і були умілими акторами та танцюристами? Тоді дитячий театр танцю “Левеня” саме те, що потрібно вам та вашим дітям! Тут вони навчаться танцювати та виступати перед публікою, реалізують свої таланти, акторські потенціали та стануть популярними.

Творче об’єднання (студія) «Левеня» складається з 2-х колективів – Зразкового дитячого театру танцю «Левеня» та театру танцю «Ескада», що займаються у Львівському будинку офіцерів. Ці колективи створила  хореограф Наталя Бондарчук, яка і зараз керує ними.

Ансамблі можуть виступати як окремо, так і разом у спільній програмі.

Дитячий театр танцю «Левеня» був створений у вересні 2006 року. Колектив  працює в різних напрямках, вивчаються, народний, класичний та сучасний танець і основи акробатики. Репертуар ансамблю «Левеня» складається з різноманітних хореографічних постановок. Колектив перебуває у постійному творчому пошуку та  концертній діяльності. Унікальним є досвід роботи з батьками, які беруть активну участь у житті ансамблю і навіть виступають разом з дітьми.

Ансамбль дуже багато концертує і бере участь у і фестивалях та конкурсах як в Україні, так і за кордоном.

В репертуарі дитячого театру танцю «Левеня» є казково-театралізовані постановки, а також стилізовані танці народів світу.

«Левеня» гідно представляє нашу державу за кордоном. Наші артисти виступали у Болгарії, Чехії, Туреччині, Польщі, Угорщині,

Італії, Грузії, Греції, Македонії  та інших країнах. На всіх фестивалях колектив було нагороджено медалями та дипломами. А з Італіїї (2017 р.) та Чехії ( 2018 р.) ансамбль привіз головну нагороду – Гран-прі.

В грудні 2017 р. Зразковий дитячий театр танцю «Левеня» був нагороджений відзнакою від Обласної державної Адміністрації в номінації «Дитяче волонтерство», за активну концертну діяльність.

Театр танцю «Ескада» був створений у вересні 2016 р. з випускників та кращих виконавців старшої групи дитячого театру танцю «Левеня». Також до нас приєдналися батьки наших танцюристів, що колись танцювали у народних колективах. З перших днів існування ансамбль веде активне творче життя, бере участь у фестивалях і конкурсах в Україні і за кордоном. «Ескада» неодноразово ставала Лауреатом І місць та переможцем багатьох конкурсів. Також ансамбль став володарем кількох Гран-прі, зокрема у 2017р. в м. Лідо-де-Єзоло (Італія) та м. Прага, (Чехія) у 2018 р. В репертуарі ансамблю танці різних регіонів України. Також є сучасні постановки, стилізовані народні танці та танці народів світу.

Традиційними стали щорічні сольні звітні концерти дитячого театру танцю «Левеня» та театру танцю «Ескада».

Керівники: Бондарчук Наталія Володимирівна – головний хореограф  +380 (67) 792 9206

                          Гасяк Роман Любомирович +380 (097) 226 43 52

                          Фединяк Ірина Володимирівна +380 (063) 869 77 96.

Добір проводиться протягом року  (Діти від 4 років, хлопці в пріоритеті)

 

Увага! Постійно діючий набір!

Початок з 1 вересня!

Деталі за телефоном (032) 235-85-07, +380  (067) 907 35 38